9 بهمن 1390

ساعات ورزش در مدارس افزایش می‌یابد

مولف: مدیر سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
3

ساعات ورزش در مدارس افزایش می‌یابد

جام جم آنلاین: وزیر آموزش و پرورش از افزایش ساعت ورزش در مدارس خبر داد و گفت: ساعات ورزشی در مدارس افزایش خواهد یافت كه در این راستا امسال ورزش طناب زنی برای دانش‌آموزان كلاس چهارم در نظر گرفته شده است.


حمیدرضا حاجی‌بابایی یادآور شد: امسال تعدادی معلم ورزش جذب آموزش و پرورش شدند كه این تعداد 5 برابر سال گذشته است همچنین 4 هزار سالن ورزشی و چندین استخر ورزشی ساخته شده است.

وی  ادامه داد: امسال 33 انجمن استخر ورزشی راه‌اندازی شده كه این انجمن‌ها به صورت تخصصی به امور ورزشی می‌پردازند.

وزیر آموزش و پرورش همچنین گفت: بیمه طلایی بازنشستگان فرهنگی منتظر رسیدن تعداد به حد نصاب است.

حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، عنوان كرد: تعداد بازنشستگان فرهنگی كه درخواست‌كننده بیمه طلایی هستند، باید به حد نصاب برسد.

وی اظهار كرد: در صورتی كه تعداد درخواست‌كنندگان به عدد مورد نظر برسد بازنشستگان فرهنگی نیز از بیمه طلایی بهره‌مند خواهند شد.

حاجی‌بابایی اضافه كرد: بیمه طلایی بازنشستگان با همكاری وزارت رفاه در حال انجام است كه تعداد درخواست‌كنندگان بازنشسته فرهنگی هنوز به حد نصاب نرسیده است و در این راستا با همكاری وزارت رفاه پیگیر هستیم.

وی به بازنشستگی پیش از موعد اشاره كرد و گفت: ما هیچ‌گونه بازنشستگی پیش از موعد در حوزه آموزش و پرورش نداریم و تنها زنان فرهنگی كه بالای 25 سال سابقه دارند براساس ضوابط بازنشستگی به صورت عادی می‌توانند بازنشسته شوند.

تعداد مشاهده (1703)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "ساعات ورزش در مدارس افزایش می‌یابد"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید